חברת גרופין 2000 בע"מ נוסדה בשנת 2000 והינה איחוד של מספר חברות מובילות מענף הבנייה הישראלי.

חברת גרופין הינה חברת בניה ותיקה ועתירת ניסיון בתחומי הבניה השונים, בין היתר:  בנייה למגורים, בנייה ציבורית ובנייה רוויה, בהיקפים נרחבים הן בצד התכנוני / יזמי והן בצד הביצועי. החברה מתמחה בבניה איכותית למגורים ובאמתחתה רקורד עשיר של בניית מאות יחידות דיור ברחבי הארץ, במסגרת פעילותה לאורך 2 העשורים האחרונים כמו גם במסגרת פעילותה היום, מקפידה החברה על בנייה מקצועית ואמינה ללא פשרות, תוך עמידה בכל תקני האיכות והבטיחות.

דוד בן עזרי מומחה בתחום העגורנים. מזה מספר שנים, עובד בצמוד לחברה באופן מקצועי, בעל ידע רב בדגמי מנופים שונים.

איחוד החברות יצר חברה גדולה, יציבה ואיתנה כלכלית, אשר יודעת לזהות את צרכי הלקוח הן כספק והן כמשתמש, ולתת את המענה הטוב ביותר. בנוסף, כתוצאה מאיחוד הכוחות הרחבנו את סל המוצרים והדגמים המוצעים, לבחירתכם.
החברה מעניקה פתרונות מלאים לכל סוגי הלקוחות ולכל פרויקט בענף הבניה במגזר המסחרי, הציבורי והפרטי – החל מבית קרקע ועד למגדלי משרדים גבוהים.

גרופין 2000 בע"מ עוסקת בשירות, השכרה, מכירה וקניה של עגורני צריח חדשים ומשומשים מכל הסוגים. החברה הוקמה על סמך ניסיון רחב ורב שנים בענף הבנייה והעגורנים, של מיטב אנשי המקצוע בתחום.
גרופין 2000 בע"מ חרטה על  דגלה ערכים של אמינות, שקיפות, מחויבות מלאה ללקוח, מקצועיות בלתי מתפשרת תוך מתן שירות, ליווי ויחס אישי ובמחירים מהאטרקטיביים שיש בשוק.

סגירת תפריט